KONST / Litografier / Färglitografi 7954301
nr 795 4301
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Färglitografi , Roland Svensson (1910-2003), 244/300, signerad, ramens innermått: 28x45
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 3 december 2012
kl 19:41:40
2/12 21:40:57
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson